Moje služby

Services Image
2023rezervace
zahájeny

Ozvučení obřadu

Chcete kráčet k oltáři za podkresu své oblíbené hudby? Připravím Vám písně podle Vašeho přání a na obřadu je pustím a smíchám přesně podle domluvených pokynů. Hudební podkres Vaši svatbu vybarví a udělá z ní osobitou podívanou.

Ozvučení obřadu David Filák

Ozvučení hostiny

Cink, mlask, to je dobrota :)
Chcete si vychutnat každičké sousto a k tomu, aby hrála příjemná hudba? Moje hudba na hostinu nikam nespěchá, stojí na místě, buduje atmosféru a vysílá pozitivní signály k ladnému skluzu jednotlivých porcí do Vašeho bříška :) Umím namíchat i Vaše oblíbené podobně pohodové kousky, abyste si ještě pod stolem příjemně podupávali.

Ozvučení hostiny David Filák

Hudba na svatební párty

Pááárty začíná. Všechny otěže svatební zábavy teď drží v rukou svatební DJ. Řídím se jediným pravidlem, aby si zatančili opravdu všichni a hlavně, aby si každý našel svou oblíbenou píseň. Od dětí až po babičky :) Jsem připraven splnit Vám i Vašim hostům jakékoliv přání.

Hudba na svatební párty David Filák

Moderování

Nejsem kecka, ale moderátor. Pohotově upoutám pozornost, vysvětlím, co se bude v nejbližších okamžicích dít a co mají Vaši svatebčané u toho dělat. Lidé se na svatbách rádi baví také mezi sebou, ale nikoliv nuceně. Raději tedy nechám vyniknout Vámi a Vašimi hosty nastolené spontánní prostředí, které podpořím vkusným slovem.
Pokud si ale budete přát moderovat tombolu nebo svatební hry, budu ve svém živlu :)

Moderování David Filák

Vytvoření originálního mixu pro Váš první novomanželský tanec

Dokážu vytvořit originální mix dle Vašeho přání pro Váš první novomanželský tanec tak, že Vaši svatební hosté budou velmi mile překvapeni. Pro lepší inspiraci přikládám ke shlédnutí video novomanželského páru, který se toho nebojí a umí to pořádně rozjet :)

DJ David Filák

David Filák

DJ

Hudbu pouštím srdcem, ale pro jistotu s sebou nosím i mixážní pult

Kromě aparatury si přináším na Vaši svatbu také jedno jediné poslání: udělat Vám tu nejkrásnější svatbu v životě. A tomu podřídím vše, co je v mém nitru. Je mi totiž obrovskou ctí být součástí nejkrásnějšího dne Vašeho života

799 999 111 dj@davidfilak.cz Poslat poptávku